סלונים

כיצד מומלץ לרכוש סלונים והיכן מומלץ לעשות זאת כך שתוצאת העיצוב תהיה לא פחות ממושלמת? כיצד ניתן להבטיח התאמה פונקציונלית של כל רהיט ורהיט לרוכשים?
 
סלונים – לא מומלץ לרכוש בשלבים או בנפרד. סלונים רוכשים בחנות ייעודית לרכישת סלונים אשר מספקת לכם הכל מהמסד ועל לטפחות: התקני ישיבה, התקני אחסון, שולחנות ומדפים. על מנת לבצע התאמה טובה לך ולבני משפחתך יש צורך להזמין תחילה נציג מחברת הסלונים שיאפיין את החלל בו הסלון נועד להיות מוצב, ועל פי אפיון זה – לגבש מתווה מסודר של סוגי הרהיטים שצריכים להיות מוצבים בפנים.
 
בבדיקה הראשונית בביתך יילקחו בחשבון גודל החלל והניסוח העיצובי המתהווה בבית
 
יילקחו בחשבון הגודל של החדר, והתקנים שכבר קיימים בו ומציעים עיצובים מסוימים אשר לפיהם ניתן לגבש מה יהיה השולחן הסלוני, מה יהיו התקני האחסון וכיצד תיראה מערכת הישיבה. בסופו של דבר יומלצו לכם מספר מפרטים שנמצאו כמתאימים ותוזמנו למחסן היבואן על מנת לצפות בחי במראה של הסלון לפני הקנייה.
 
רשמים שיש לקחת בחשבון כמביטים בסלון שלכם
 
יש לברר מהם חומרי הייצור בכל נדבך בסלון: ממה עשויה הכורסא, ממה מורכבות הספות, האם השולחן הוא מעץ מלא או סיבים? חשוב לדעת את כל הפרטים הללו מבעוד מועד. כך, למשל בשולחנות מתאים מאד עץ איפאה או מלמין. במקרה של סיבים MDFיהיה הסיב העמיד ביותר בשל היותו מצופה פורמייקה. בתחום המתכות עדיף שבסיס השולחן או המזנון או סט המגירות והארונות שלכם יהיה עשוי מתכת מסוג נירוסטה או אלומיניום. אלו מתכות אל חלד אשר יכולות גם לשמור תמיד על ריהוט חדש וגם לא לספוג חלודה אפילו אם הסלון נשטף במים.
 
כמו כן, יש לוודא בעצמכם, ולא רק להסתמך על המאפיינים שביקרו בבית שלכם בשלב הקודם, שהמידות של כל רהיט ורהיט מתאימים למקום שמדדתם בחלל הסלון שלכם.
 
ההמלצות שלנו
 
·         לא להתפשר על עמידות. לדעת לעתים לפתוח את הארנק ולרכוש מערכת ישיבה עמידה יותר או מזנון חזק ויציב יותר.
 
·         לא להתפשר על העיצוב הסופי: הגיעו להבנות עם נציג החברה ורכשו סלון אשר מצא חן בעיניכם יותר מכל.
 
·         התעניינו במשך תקופת האחריות שיש על כל רכיב. בדרך כלל הוא מוערך בחודשים ולעתים יש עליו יותר מ- 3 שנות אחריות: תלוי באיכות המוצר ועמידותו אשר נחזית בפועל על ידי היצרן.  
 
אזור
מחיר שמעוניין
הערות
שם
טלפון
אימייל